Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84B11_R1_00001
BZX84B11_R1_00001
BZX84B11_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX84B2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 11V 410MW SOT23
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B11_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 11V 410MW SOT23, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B11_R1_00001 BZX84B11_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84B2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 11V 410MW SOT23
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 72
BZX84B11_R1_00001 BZX84B11_R1_00001 Hersteller : Panjit 0AC7626A669DEF11B7031925C8C7F807B99772E4CC34937D7DE2F0535503A3A8.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,11V