Produkte > VISHAY > BZX84B13-HE3-08
BZX84B13-HE3-08
BZX84B13-HE3-08 Vishay
bzx84_series.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Zener Single 13V 2% 500mW 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101
auf Bestellung 2820 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1997
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B13-HE3-08 Vishay
Description: DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B13-HE3-08 BZX84B13-HE3-08 Hersteller : Vishay bzx84_series.pdf Diode Zener Single 13V 2% 500mW 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 683
Mindestbestellmenge: 12
BZX84B13-HE3-08 BZX84B13-HE3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzx84_series.pdf Description: DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 72
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW