Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > BZX84B15HE3-TP
BZX84B15HE3-TP
BZX84B15HE3-TP Micro Commercial Co
BZX84B4V3HE3-BZX84B36HE3(SOT-23).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: 350MW ZENER SOT-23
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 10.5 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B15HE3-TP Micro Commercial Co
Description: 350MW ZENER SOT-23, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 350 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 10.5 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 350 mW
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5851 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 46
BZX84B15HE3-TP BZX84B15HE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components bzx84b3v6he3bzx84b36he3sot23.pdf Diode Zener Single 15V 2% 350mW 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84B15HE3-TP BZX84B15HE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) BZX84B4V3HE3-BZX84B36HE3(SOT-23).pdf Zener Diodes 350mW ZENER