Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84B16-AU_R1_000A1
BZX84B16-AU_R1_000A1
BZX84B16-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PJD50N04-AU.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 16V 410MW SOT23
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11.2 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1646 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 67
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B16-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 16V 410MW SOT23, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11.2 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BZX84B16-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B16-AU_R1_000A1 BZX84B16-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. PJD50N04-AU.pdf Description: DIODE ZENER 16V 410MW SOT23
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84B16-AU_R1_000A1 BZX84B16-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 4133424639454239443839363142393939313435343544364633463830433836.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,16V