Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84B18-AU_R1_000A1
BZX84B18-AU_R1_000A1
BZX84B18-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
BZX84B2V4-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 18V 410MW SOT23
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 12.6 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2985 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 91
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B18-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 18V 410MW SOT23, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 12.6 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BZX84B18-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B18-AU_R1_000A1 BZX84B18-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84B2V4-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 18V 410MW SOT23
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 410 mW
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84B18-AU_R1_000A1 BZX84B18-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit BZX84B2V4-AU_SERIES-1865641.pdf Zener Diodes 410mW ZENER 18V