Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84B24_R1_00001
BZX84B24_R1_00001
BZX84B24_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX84B2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 24V 410MW SOT23
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 16.8 V
auf Bestellung 2810 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B24_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 24V 410MW SOT23, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 16.8 V.
Weitere Produktangebote BZX84B24_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B24_R1_00001 BZX84B24_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84B2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 24V 410MW SOT23
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84B24_R1_00001 BZX84B24_R1_00001 Hersteller : Panjit 2166CC44D29A385064672D5492DDBE32B362FFEC9DF098DBB113A8AAE9BF4879.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,24V