Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84B2V4_R1_00001
BZX84B2V4_R1_00001
BZX84B2V4_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX84B2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
Tolerance: ±2.08%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V
auf Bestellung 2815 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B2V4_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD, Tolerance: ±2.08%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V.
Weitere Produktangebote BZX84B2V4_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±2.08%
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 410 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84B2V4_R1_00001 BZX84B2V4_R1_00001 Hersteller : Panjit 84C7986E561B5AC1F92256BFDB0BE462C2F59A3C5037CB35F677EC15C3BD61D8.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,2.4V