Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84B30-AU_R1_000A1
BZX84B30-AU_R1_000A1
BZX84B30-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
BZX84B2V4-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 30V 410MW SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 21 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B30-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 30V 410MW SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 21 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B30-AU_R1_000A1 BZX84B30-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84B2V4-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 30V 410MW SOT23
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 410 mW