Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > BZX84B3V3-HE3-08
BZX84B3V3-HE3-08
BZX84B3V3-HE3-08 Vishay Semiconductors
bzx84_series.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 3.3Volt 0.35Watt 2% AUTO
auf Bestellung 4733 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B3V3-HE3-08 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Grade: Automotive, Part Status: Last Time Buy, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BZX84B3V3-HE3-08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B3V3-HE3-08 BZX84B3V3-HE3-08 Hersteller : Vishay bzx84c6v8.pdf Diode Zener Single 3.3V 2% 500mW 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84B3V3-HE3-08 BZX84B3V3-HE3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzx84_series.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Grade: Automotive
Part Status: Last Time Buy
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Last Time Buy
Power - Max: 300 mW