Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84B3V3_R1_00001
BZX84B3V3_R1_00001
BZX84B3V3_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX84B2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 3.3V 410MW SOT23
Tolerance: ±2.12%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B3V3_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 3.3V 410MW SOT23, Tolerance: ±2.12%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B3V3_R1_00001 BZX84B3V3_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84B2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 410MW SOT23
Tolerance: ±2.12%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
auf Bestellung 5920 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
BZX84B3V3_R1_00001 BZX84B3V3_R1_00001 Hersteller : Panjit 6A8F271E8B5ECC816EBDC1216122715A8AB8A2FDD3873264B808EC9E600AB5A3.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,3.3V
Mindestbestellmenge: 17
BZX84B3V3-R1-00001 BZX84B3V3-R1-00001 Hersteller : Panjit BZX84B2V4_SERIES-1865625.pdf Zener Diodes ZENER SOT-23 .41W 3.3V