Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84B3V6_R1_00001
BZX84B3V6_R1_00001
BZX84B3V6_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX84B2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 3.6V 410MW SOT23
Tolerance: ±2.08%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B3V6_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 3.6V 410MW SOT23, Tolerance: ±2.08%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V.
Weitere Produktangebote BZX84B3V6_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B3V6_R1_00001 BZX84B3V6_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84B2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 3.6V 410MW SOT23
Tolerance: ±2.08%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Power - Max: 410 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84B3V6_R1_00001 BZX84B3V6_R1_00001 Hersteller : Panjit 80148815E9E8A73BB18C2EDC00FB19C1EB7AAA33A273D3615FC3739CF68DA49B.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,3.6V