BZX84B4V7-TP
BZX84B4V7-TP Micro Commercial Components
bzx84cb2v4bzx84cb75sot-23.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
Zener Diode Single 4.7V 2% 80Ohm 350mW 3-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B4V7-TP Micro Commercial Components
Description: DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Power - Max: 350 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V.
Weitere Produktangebote BZX84B4V7-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B4V7-TP BZX84B4V7-TP Hersteller : Micro Commercial Co BZX84C(B)2V4~BZX84C(B)75(SOT-23).pdf Description: DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Power - Max: 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Power - Max: 350 mW
BZX84B4V7-TP BZX84B4V7-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) BZX84C(B)2V4~BZX84C(B)75(SOT-23).pdf Zener Diodes 350mW 2.0A 0.9Vf 4.70Vz 5mA 2.0Vr