Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84B68_R1_00001
BZX84B68_R1_00001
BZX84B68_R1_00001 Panjit International Inc.
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 68V 410MW SOT23
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 68 V
Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 51 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B68_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 68V 410MW SOT23, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 68 V, Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 51 V.
Weitere Produktangebote BZX84B68_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B68_R1_00001 BZX84B68_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. Description: DIODE ZENER 68V 410MW SOT23
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 410 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84B68_R1_00001 BZX84B68_R1_00001 Hersteller : Panjit BZX84B2V4_SERIES-1865862.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,68V