Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > BZX84B6V2HE3-TP
BZX84B6V2HE3-TP
BZX84B6V2HE3-TP Micro Commercial Co
BZX84B4V3HE3-BZX84B36HE3(SOT-23).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: 350MW ZENER SOT-23
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 4 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2710 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 48
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B6V2HE3-TP Micro Commercial Co
Description: 350MW ZENER SOT-23, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 350 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 4 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BZX84B6V2HE3-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B6V2HE3-TP BZX84B6V2HE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components bzx84b3v6he3bzx84b36he3sot23.pdf Diode Zener Single 6.2V 2% 350mW 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 350 mW
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84B6V2HE3-TP BZX84B6V2HE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) BZX84B4V3HE3_BZX84B36HE3_SOT_23_-3365113.pdf Zener Diodes 350mW ZENER