Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84C10TW_R1_00001
BZX84C10TW_R1_00001
BZX84C10TW_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX84C2V4TW_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 10V SOT-363
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 3 Independent
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOT-363
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 nA @ 7 V
auf Bestellung 2970 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C10TW_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 10V SOT-363, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 3 Independent, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOT-363, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 nA @ 7 V.
Weitere Produktangebote BZX84C10TW_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84C10TW_R1_00001 BZX84C10TW_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84C2V4TW_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 10V SOT-363
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 3 Independent
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84C10TW_R1_00001 BZX84C10TW_R1_00001 Hersteller : Panjit 6C04F3E36AC32A7EBB16ED07EC58CB936D63425AE2A6CDDB1BAFBC37D36E481C.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOT-363,10V