Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84C12-AU_R1_000A1
BZX84C12-AU_R1_000A1
BZX84C12-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
BZX84C2V4-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 12V 410MW SOT23
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C12-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 12V 410MW SOT23, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84C12-AU_R1_000A1 BZX84C12-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 2E587188FF3986B9E1036D73616CEEDA83B63E6884F9CE7B19EE432DD96D9E91.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,12V
auf Bestellung 5991 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
BZX84C12-AU_R1_000A1 BZX84C12-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84C2V4-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 12V 410MW SOT23
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 84
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Zener; 410mW; 12V; SMD; reel,tape; SOT23; single diode
Type of diode: Zener
Application: automotive industry
Semiconductor structure: single diode
Mounting: SMD
Case: SOT23
Power dissipation: 0.41W
Tolerance: ±5%
Zener voltage: 12V