Produkte > PANJIT > BZX84C12_R1_00001
BZX84C12_R1_00001
BZX84C12_R1_00001 PanJit
bzx84c2v4_series2019103120rev.05.pdf
Hersteller: PanJit
Diode Zener Single 12V 5% 410mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 5250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3145
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C12_R1_00001 PanJit
Description: DIODE ZENER 12V 410MW SOT23, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84C12_R1_00001 BZX84C12_R1_00001 Hersteller : PanJit bzx84c2v4_series2019103120rev.05.pdf Diode Zener Single 12V 5% 410mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1927
Description: Diode: Zener; 410mW; 12V; SMD; reel,tape; SOT23; single diode
Type of diode: Zener
Semiconductor structure: single diode
Mounting: SMD
Case: SOT23
Power dissipation: 0.41W
Tolerance: ±5%
Zener voltage: 12V
Kind of package: reel; tape
Mindestbestellmenge: 556
BZX84C12_R1_00001 BZX84C12_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84B2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 12V 410MW SOT23
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84C12_R1_00001 BZX84C12_R1_00001 Hersteller : Panjit 3D9A339E7C90EED803980516E13FE65C6DCC01F931475E4237B1B7B81E1E15E7.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,12V