Produkte > PANJIT > BZX84C18-AU_R1_000A1
BZX84C18-AU_R1_000A1
BZX84C18-AU_R1_000A1 Panjit
3CC19ADDC72C3EE8C84DA9329C78B36FC826E3E8523D6D6D27BDF09E5F8AA0A1.pdf
Hersteller: Panjit
Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,18V
auf Bestellung 1909 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C18-AU_R1_000A1 Panjit
Description: DIODE ZENER 18V 410MW SOT23, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 12.6 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BZX84C18-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84C18-AU_R1_000A1 BZX84C18-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84C2V4-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 18V 410MW SOT23
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 12.6 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Zener; 410mW; 18V; SMD; reel,tape; SOT23; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.41W
Zener voltage: 18V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%