Produkte > PANJIT > BZX84C18_R1_00001
BZX84C18_R1_00001
BZX84C18_R1_00001 PanJit
bzx84c2v4_series2019103120rev.05.pdf
Hersteller: PanJit
Diode Zener Single 18V 5% 410mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1693
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C18_R1_00001 PanJit
Description: DIODE ZENER 18V 410MW SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 12.6 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84C18_R1_00001 BZX84C18_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84B2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 18V 410MW SOT23
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 12.6 V
auf Bestellung 897 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
BZX84C18_R1_00001 BZX84C18_R1_00001 Hersteller : Panjit 6C0574CBE705905EF79DD2D2248333FEF8D772A85E516102792AD37E5BDE2A23.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,18V
auf Bestellung 4947 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW