Produkte > PANJIT > BZX84C2V4_R1_00001
BZX84C2V4_R1_00001
BZX84C2V4_R1_00001 PanJit
bzx84c2v4_series2019103120rev.05.pdf
Hersteller: PanJit
Diode Zener Single 2.4V 5% 410mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1676
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C2V4_R1_00001 PanJit
Description: DIODE ZENER 2.4V 410MW SOT23, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84C2V4_R1_00001 BZX84C2V4_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84B2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 2.4V 410MW SOT23
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V
auf Bestellung 2980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 72
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84C2V4_R1_00001 BZX84C2V4_R1_00001 Hersteller : Panjit 7B58B5A540D870640962DAEEF03E4FFFDE7D0592E2C89A7B0C1D99919CE907C0.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,2.4V