Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84C2V7TW_R1_00001
BZX84C2V7TW_R1_00001
BZX84C2V7TW_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX84C2V4TW_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT-363
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 3 Independent
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOT-363
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C2V7TW_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT-363, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 3 Independent, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOT-363, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V.
Weitere Produktangebote BZX84C2V7TW_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84C2V7TW_R1_00001 BZX84C2V7TW_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84C2V4TW_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT-363
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 3 Independent
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84C2V7TW_R1_00001 BZX84C2V7TW_R1_00001 Hersteller : Panjit 3A34D56ED9AB9F476A5BBA6AC0A41E06B179A8898713CF42BFCE04CB9B125C8D.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOT-363,2.7V
Description: Diode: Zener; 200mW; 2.7V; SMD; reel,tape; SOT363
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.2W
Zener voltage: 2.7V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%