BZX84C30-E3-08
BZX84C30-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzx84_series.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 21 V
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C30-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 21 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84C30-E3-08 BZX84C30-E3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzx84_series.pdf Description: DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
auf Bestellung 12755 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 91
BZX84C30-E3-08 BZX84C30-E3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors bzx84_series.pdf Zener Diodes 30 Volt 0.35W 5%
Mindestbestellmenge: 5
BZX84C30-E3-08 BZX84C30-E3-08 Hersteller : Vishay bzx84series.pdf Diode Zener Single 30V 5% 500mW 3-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84C30-E3-08 BZX84C30-E3-08 Hersteller : VISHAY 2239339.pdf Description: VISHAY - BZX84C30-E3-08 - DIODE, ZENER, 30V, 0.3W, SOT-23-3