BZX84C4V3-E3-18
BZX84C4V3-E3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzx84_series.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 4.3V 300MW SOT23-3
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V
auf Bestellung 9975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 91
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C4V3-E3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 4.3V 300MW SOT23-3, Tolerance: ±5%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V.
Weitere Produktangebote BZX84C4V3-E3-18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84C4V3-E3-18 BZX84C4V3-E3-18 Hersteller : Vishay bzx84series.pdf Diode Zener Single 4.3V 5% 500mW 3-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84C4V3-E3-18 BZX84C4V3-E3-18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzx84_series.pdf Description: DIODE ZENER 4.3V 300MW SOT23-3
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Power - Max: 300 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84C4V3-E3-18 BZX84C4V3-E3-18 Hersteller : Vishay Semiconductors bzx84_series.pdf Zener Diodes 4.3 Volt 0.35W 5%