Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84C5V1_R1_00001
BZX84C5V1_R1_00001
BZX84C5V1_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX84C2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.1V 410MW SOT23
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 2 V
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C5V1_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.1V 410MW SOT23, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 2 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84C5V1_R1_00001 BZX84C5V1_R1_00001 Hersteller : PanJit bzx84c2v4_series2019103120rev.05.pdf Diode Zener Single 5.1V 5% 410mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1676
Description: Diode: Zener; 410mW; 5.1V; SMD; reel,tape; SOT23; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.41W
Zener voltage: 5.1V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: reel; tape
Case: SOT23
Semiconductor structure: single diode
Mindestbestellmenge: 625
BZX84C5V1_R1_00001 BZX84C5V1_R1_00001 Hersteller : Panjit BF83F901569A47468B536734673DCD50A79BA18345C3794A12052C281F9CDFD1.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,5.1V
Mindestbestellmenge: 17
BZX84C5V1_R1_00001 BZX84C5V1_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84C2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 5.1V 410MW SOT23
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Mindestbestellmenge: 91