Produkte > NEXPERIA > BZX84J-C4V3,115
BZX84J-C4V3,115
BZX84J-C4V3,115 Nexperia
bzx84jser.pdf
Hersteller: Nexperia
Diode Zener Single 4.3V 5% 550mW 2-Pin SC-90 T/R
auf Bestellung 42000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5546
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84J-C4V3,115 Nexperia
Description: DIODE ZENER 4.3V 550MW SOD323F, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323F, Part Status: Active, Power - Max: 550 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84J-C4V3,115 BZX84J-C4V3,115 Hersteller : Nexperia bzx84jser.pdf Diode Zener Single 4.3V 5% 550mW 2-Pin SC-90 T/R
auf Bestellung 36000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5546
BZX84J-C4V3,115 BZX84J-C4V3,115 Hersteller : Nexperia USA Inc. BZX84J_SER.pdf Description: DIODE ZENER 4.3V 550MW SOD323F
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Part Status: Active
Power - Max: 550 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 44
Mindestbestellmenge: 6
BZX84J-C4V3,115 Hersteller : NXP Semiconductors BZX84J_SER.pdf Diode Zener Single 4.3V 5% 550mW Automotive 2-Pin SOD-323F T/R
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 550 mW