Produkte > NEXPERIA USA INC. > BZX84W-B3V3F
BZX84W-B3V3F
BZX84W-B3V3F Nexperia USA Inc.
BZX84W_SER.pdf
Hersteller: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 3.3V 275MW SOT323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Power - Max: 275 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
auf Bestellung 7077 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 46
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84W-B3V3F Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 3.3V 275MW SOT323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Power - Max: 275 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V.
Weitere Produktangebote BZX84W-B3V3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84W-B3V3F BZX84W-B3V3F Hersteller : Nexperia USA Inc. BZX84W_SER.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 275MW SOT323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Power - Max: 275 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84W-B3V3F BZX84W-B3V3F Hersteller : Nexperia BZX84W_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOT-323 .275W 3.3V