Produkte > NEXPERIA USA INC. > BZX84W-C2V4F
BZX84W-C2V4F
BZX84W-C2V4F Nexperia USA Inc.
BZX84W_SER.pdf
Hersteller: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 2.4V 275MW SOT323
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Power - Max: 275 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V
auf Bestellung 99872 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6897
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84W-C2V4F Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 2.4V 275MW SOT323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Part Status: Active, Power - Max: 275 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 8892 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
BZX84W-C2V4F BZX84W-C2V4F Hersteller : Nexperia USA Inc. BZX84W_SER.pdf Description: DIODE ZENER 2.4V 275MW SOT323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 275 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Active
Power - Max: 275 mW