BZX85B18-TR
BZX85B18-TR Vishay Semiconductors
BZX85_Series.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 18 Volt 1.3 Watt 2%
auf Bestellung 51764 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX85B18-TR Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER 18V 1.3W DO204AL, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 1.3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 13 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX85B18-TR BZX85B18-TR Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZX85_Series.pdf Description: DIODE ZENER 18V 1.3W DO204AL
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 13 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 10320 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
BZX85B18-TR BZX85B18-TR Hersteller : Vishay bzx85.pdf Diode Zener Single 18V 2% 1300mW 2-Pin DO-41 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
BZX85B18-TR Hersteller : Vishay BZX85_Series.pdf 18V 2%, 1.3W, DO-41 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W