Produkte > VISHAY > BZX85B20-TR
BZX85B20-TR
BZX85B20-TR Vishay
bzx85.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Zener Single 20V 2% 1300mW 2-Pin DO-41 T/R
auf Bestellung 17875 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4879
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX85B20-TR Vishay
Description: DIODE ZENER 20V 1.3W DO204AL, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 24 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 1.3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 15 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX85B20-TR BZX85B20-TR Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZX85_Series.pdf Description: DIODE ZENER 20V 1.3W DO204AL
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 24 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 15 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Mindestbestellmenge: 19
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 24 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 112
BZX85B20-TR BZX85B20-TR Hersteller : Vishay bzx85.pdf Diode Zener Single 20V 2% 1300mW 2-Pin DO-41 T/R