BZX85B9V1-TAP
BZX85B9V1-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzx85.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 9.1V 1.3W DO41
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 5 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 6.8 V
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX85B9V1-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 9.1V 1.3W DO41, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 5 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Part Status: Active, Power - Max: 1.3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 6.8 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 26937 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
BZX85B9V1-TAP BZX85B9V1-TAP Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzx85.pdf Description: DIODE ZENER 9.1V 1.3W DO41
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 5 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W