BZX85C24 A0G
BZX85C24 A0G Taiwan Semiconductor Corporation
BZX85C3V3 SERIES_H2301.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 24V 1.3W DO204AL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Power - Max: 1.3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 18 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX85C24 A0G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 24V 1.3W DO204AL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Power - Max: 1.3 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 18 V.
Weitere Produktangebote BZX85C24 A0G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX85C24 A0G BZX85C24 A0G Hersteller : Taiwan Semiconductor BZX85C3V3 SERIES_H2301.pdf Zener Diodes 1300mW, 5%, Small Signal Zener Diode