Produkte > VISHAY > BZX85C91-TR
BZX85C91-TR
BZX85C91-TR Vishay
bzx85c.pdf
Hersteller: Vishay
91V, 1.3W, DO-41 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
auf Bestellung 2575 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX85C91-TR Vishay
Description: DIODE ZENER 91V 1.3W DO204AL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 91 V, Impedance (Max) (Zzt): 250 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Power - Max: 1.3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 68 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 21244 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
BZX85C91-TR BZX85C91-TR Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZX85_Series.pdf Description: DIODE ZENER 91V 1.3W DO204AL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 91 V
Impedance (Max) (Zzt): 250 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Power - Max: 1.3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 68 V