Produkte > KNOWLES NOVACAP > C04BL121X-5SN-X0T
C04BL121X-5SN-X0T
C04BL121X-5SN-X0T Knowles Novacap
C04_06_08_18_Series_DS.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 120PF 50V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.028" (0.71mm)
Capacitance: 120 pF
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C04BL121X-5SN-X0T Knowles Novacap
Description: CAP CER 120PF 50V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.028" (0.71mm), Capacitance: 120 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C04BL121X-5SN-X0T C04BL121X-5SN-X0T Hersteller : Knowles Dielectric Labs dilabs_11292017_Broadband_Blocks_C04_C06_C08-1316344.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 120pF 50V Broadband Blocks
auf Bestellung 5526 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
C04BL121X-5SN-X0T C04BL121X-5SN-X0T Hersteller : Knowles Novacap C04_06_08_18_Series_DS.pdf Description: CAP CER 120PF 50V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 120 pF