Produkte > KNOWLES NOVACAP > C06BL851X-1SN-X0T
C06BL851X-1SN-X0T
C06BL851X-1SN-X0T Knowles Novacap
C04_06_08_18_Series_DS.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 0603
Features: Gold Flash Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.060" L x 0.031" W (1.52mm x 0.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.036" (0.91mm)
Capacitance: 850 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C06BL851X-1SN-X0T Knowles Novacap
Description: CAP CER 0603, Features: Gold Flash Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.060" L x 0.031" W (1.52mm x 0.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.036" (0.91mm), Capacitance: 850 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Capacitance: 850 pF
auf Bestellung 10245 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
C06BL851X-1SN-X0T C06BL851X-1SN-X0T Hersteller : Knowles Dielectric Labs dilabs_11292017_Broadband Blocks C04 C06 C08.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 850pF Broadband Blocks