Produkte > KNOWLES NOVACAP > C06BL851Z-5ZN-X0T
C06BL851Z-5ZN-X0T Knowles Novacap
C04_06_08_18_Series_DS.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: BROADBAND BLOCKS
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: BL
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.030" (0.76mm)
Capacitance: 850 pF
auf Bestellung 367 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C06BL851Z-5ZN-X0T Knowles Novacap
Description: BROADBAND BLOCKS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: BL, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.030" (0.76mm), Capacitance: 850 pF.
Weitere Produktangebote C06BL851Z-5ZN-X0T
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BL
Capacitance: 850 pF