Produkte > KNOWLES NOVACAP > C06CF1R0B-9ZN-X1T
C06CF1R0B-9ZN-X1T
C06CF1R0B-9ZN-X1T Knowles Novacap
PorcelainCF
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 1PF 250V CL 0603
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: CL
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.030" (0.76mm)
Capacitance: 1 pF
auf Bestellung 1985 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C06CF1R0B-9ZN-X1T Knowles Novacap
Description: CAP CER 1PF 250V CL 0603, Tolerance: ±0.1pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: CL, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.030" (0.76mm), Capacitance: 1 pF.
Weitere Produktangebote C06CF1R0B-9ZN-X1T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C06CF1R0B-9ZN-X1T C06CF1R0B-9ZN-X1T Hersteller : Dielectric Laboratories C06BL0R6B9SCDT-1100451.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1.0pF Low ESR
auf Bestellung 716 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
C06CF1R0B-9ZN-X1T C06CF1R0B-9ZN-X1T Hersteller : Knowles Novacap PorcelainCF Description: CAP CER 1PF 250V CL 0603
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: CL
Capacitance: 1 pF