Produkte > KNOWLES NOVACAP > C08BL102X-1UN-X0T
C08BL102X-1UN-X0T
C08BL102X-1UN-X0T Knowles Novacap
C04_06_08_18_Series_DS.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 1000PF 100V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.030" (0.76mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C08BL102X-1UN-X0T Knowles Novacap
Description: CAP CER 1000PF 100V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.030" (0.76mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C08BL102X-1UN-X0T C08BL102X-1UN-X0T Hersteller : Knowles Novacap C04_06_08_18_Series_DS.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 19626 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
C08BL102X-1UN-X0T C08BL102X-1UN-X0T Hersteller : Dielectric Laboratories dilabs_11292017_Broadband%20Blocks%20C04%20C06%20C08-1224058.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF Broadband Blocks