C100N50Z4B TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
C100N50Z4B.pdf
Hersteller: TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Description: SMD TERM 100W 50 OHM 5GHZ 2020
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Function: Termination
Frequency: 5GHz
RF Type: 5G, LTE
Secondary Attributes: 100W
auf Bestellung 574 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C100N50Z4B TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Description: SMD TERM 100W 50 OHM 5GHZ 2020, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, Function: Termination, Frequency: 5GHz, RF Type: 5G, LTE, Secondary Attributes: 100W.
Weitere Produktangebote C100N50Z4B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C100N50Z4B Hersteller : TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited C100N50Z4B.pdf Description: SMD TERM 100W 50 OHM 5GHZ 2020
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Function: Termination
Frequency: 5GHz
RF Type: 5G, LTE
Secondary Attributes: 100W