Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > C11AH1R8B-9ZN-X0T
C11AH1R8B-9ZN-X0T
C11AH1R8B-9ZN-X0T Knowles Dielectric Labs
MLC_SLC_Cap_Cat.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: HIGH-Q MLCC (AH): 0505, 1.8 PF (
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 1.8 pF
auf Bestellung 664 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C11AH1R8B-9ZN-X0T Knowles Dielectric Labs
Description: HIGH-Q MLCC (AH): 0505, 1.8 PF (, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 1.8 pF.
Weitere Produktangebote C11AH1R8B-9ZN-X0T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C11AH1R8B-9ZN-X0T C11AH1R8B-9ZN-X0T Hersteller : Knowles Dielectric Labs MLC_SLC_Cap_Cat.pdf Description: HIGH-Q MLCC (AH): 0505, 1.8 PF (
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: P90
Capacitance: 1.8 pF