Produkte > KNOWLES NOVACAP > C11CF2R4B-9ZN-X1T
C11CF2R4B-9ZN-X1T
C11CF2R4B-9ZN-X1T Knowles Novacap
PorcelainCF
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 0505
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Part Status: Active
Capacitance: 2.4 pF
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C11CF2R4B-9ZN-X1T Knowles Novacap
Description: CAP CER 0505, Tolerance: ±0.1pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Part Status: Active, Capacitance: 2.4 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 2.4 pF