Produkte > L-COM > C13LPBS-10-2M
C13LPBS-10-2M L-Com
Hersteller: L-Com
C13LPBS-10-2M
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C13LPBS-10-2M L-Com
Description: LCKC13+ - UK PLUG, 10 A, 250 V,, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: BS1363A, 2nd Connector: IEC 320-C13.
Weitere Produktangebote C13LPBS-10-2M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C13LPBS-10-2M C13LPBS-10-2M Hersteller : L-com Description: LCKC13+ - UK PLUG, 10 A, 250 V,
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: BS1363A
2nd Connector: IEC 320-C13
Produkt ist nicht verfügbar
C13LPBS-10-2M C13LPBS-10-2M Hersteller : L-Com C13LPBS_10_3M_2D.pdf AC Power Leads LCKC13+ - UK Plug, 10 A, 250 V, 2M