Produkte > L-COM > C13LPC14-10-3F
C13LPC14-10-3F L-Com
Hersteller: L-Com
C13LPC14-10-3F
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C13LPC14-10-3F L-Com
Description: LCKC13+ - C14, 10A, 250V, 3FT, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 3.00' (914.4mm), Wire Gauge: 17 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13.
Weitere Produktangebote C13LPC14-10-3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C13LPC14-10-3F C13LPC14-10-3F Hersteller : L-com Description: LCKC13+ - C14, 10A, 250V, 3FT
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 17 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C13
Produkt ist nicht verfügbar
C13LPC14-10-3F C13LPC14-10-3F Hersteller : L-Com C13LPC14-10-3F_2D.pdf AC Power Leads LCKC13+ - C14, 10A, 250V, 3ft