Produkte > L-COM > C13LPDC14-15-6F
C13LPDC14-15-6F L-Com
C13LPDC14-15-6F_2D.pdf
Hersteller: L-Com
C13LPDC14-15-6F
auf Bestellung 86 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C13LPDC14-15-6F L-Com
Description: LCKC13+ DOWN - C14, 15A, 250V, 6, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 6.00' (1.83m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Right Angle.
Weitere Produktangebote C13LPDC14-15-6F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C13LPDC14-15-6F C13LPDC14-15-6F Hersteller : L-com C13LPDC14-15-6F_2D.pdf Description: LCKC13+ DOWN - C14, 15A, 250V, 6
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 6.00' (1.83m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C13, Right Angle
Produkt ist nicht verfügbar
C13LPDC14-15-6F C13LPDC14-15-6F Hersteller : L-Com C13LPDC14-15-3F_2D.pdf AC Power Leads LCKC13+ Down - C14, 15A, 250V, 6ft