Produkte > L-COM > C13LPDN515P-15-3F
C13LPDN515P-15-3F L-Com
Hersteller: L-Com
C13LPDN515P-15-3F
auf Bestellung 204 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C13LPDN515P-15-3F L-Com
Description: LCKC13+ DOWN ANGLED - NEMA 5-15P, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 3.00' (914.4mm), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA 5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C13, Right Angle.
Weitere Produktangebote C13LPDN515P-15-3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C13LPDN515P-15-3F C13LPDN515P-15-3F Hersteller : L-com Description: LCKC13+ DOWN ANGLED - NEMA 5-15P
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 14 AWG