Produkte > L-COM > C13LPHGN515-10-6F
C13LPHGN515-10-6F L-Com
Hersteller: L-Com
C13LPHGN515-10-6F
auf Bestellung 99 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C13LPHGN515-10-6F L-Com
Description: LCKC13+ - HG NEMA 5-15P, 10A, 12, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 6.00' (1.83m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA 5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C13.
Weitere Produktangebote C13LPHGN515-10-6F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C13LPHGN515-10-6F C13LPHGN515-10-6F Hersteller : L-com Description: LCKC13+ - HG NEMA 5-15P, 10A, 12
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 6.00' (1.83m)
Wire Gauge: 18 AWG