Produkte > L-COM > C13LPSCHRA-10-2M
C13LPSCHRA-10-2M
C13LPSCHRA-10-2M L-Com
C13LPSCHRA_10_3M_2D.pdf
Hersteller: L-Com
AC Power Leads LCKC13+ - R/A SCHUKO, 10A, 250V, 2M
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details C13LPSCHRA-10-2M L-Com
Description: LCKC13+ - R/A SCHUKO, 10A, 250V,, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 17 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: H05VV-F3G1.0, 1st Connector: IEC 884/CEE7-VII, Right Angle, 2nd Connector: IEC 320-C13.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C13LPSCHRA-10-2M Hersteller : L-Com C13LPSCHRA-10-2M
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
C13LPSCHRA-10-2M C13LPSCHRA-10-2M Hersteller : L-com Description: LCKC13+ - R/A SCHUKO, 10A, 250V,
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 17 AWG