Produkte > L-COM > C14-C132-10-6F
C14-C132-10-6F L-Com
Hersteller: L-Com
C14-C132-10-6F
auf Bestellung 210 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C14-C132-10-6F L-Com
Description: C14 - 2C13 SPLIT POWER CORD, 10A, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 6.00' (1.83m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13 (2).
Weitere Produktangebote C14-C132-10-6F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C14-C132-10-6F C14-C132-10-6F Hersteller : L-com Description: C14 - 2C13 SPLIT POWER CORD, 10A
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 6.00' (1.83m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C13 (2)
Produkt ist nicht verfügbar
C14-C132-10-6F C14-C132-10-6F Hersteller : L-Com C14_C132_10_6F_2D.pdf AC Power Leads C14 - 2C13 Split Power Cord, 10A, 250V, 6 FT