Produkte > L-COM > C14LC13L-15-6F
C14LC13L-15-6F
C14LC13L-15-6F L-com
Hersteller: L-com
Description: LCKC13 - DUAL LOCKING C14, 15A,
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 6.00' (1.83m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C13
Produktbewertung abgeben
Technische Details C14LC13L-15-6F L-com
Description: LCKC13 - DUAL LOCKING C14, 15A,, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 6.00' (1.83m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13.
Weitere Produktangebote C14LC13L-15-6F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C14LC13L-15-6F C14LC13L-15-6F Hersteller : L-Com ds_RFPCB_SMA_FS18G_48.pdf AC Power Leads LCKC13 - Dual locking C14, 15A, 250V, 6ft