Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > C17AH100F-7ZN-X0T
C17AH100F-7ZN-X0T
C17AH100F-7ZN-X0T Knowles Dielectric Labs
MLC_SLC_Cap_Cat.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: HIGH-Q MLCC (AH): 1111, 10 PF (1
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.80mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.102" (2.60mm)
Capacitance: 10 pF
auf Bestellung 2245 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C17AH100F-7ZN-X0T Knowles Dielectric Labs
Description: HIGH-Q MLCC (AH): 1111, 10 PF (1, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.80mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.102" (2.60mm), Capacitance: 10 pF.
Weitere Produktangebote C17AH100F-7ZN-X0T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C17AH100F-7ZN-X0T C17AH100F-7ZN-X0T Hersteller : Knowles Dielectric Labs MLC_SLC_Cap_Cat.pdf Description: HIGH-Q MLCC (AH): 1111, 10 PF (1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: P90
Capacitance: 10 pF