Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > C17AH102J-5TN-X1T
C17AH102J-5TN-X1T
C17AH102J-5TN-X1T Knowles Dielectric Labs
C17AH102J-5TN-X1T.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CERAMIC CAPACITOR
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.116" L x 0.111" W (2.94mm x 2.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.105" (2.67mm)
Capacitance: 1000 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details C17AH102J-5TN-X1T Knowles Dielectric Labs
Description: CERAMIC CAPACITOR, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.116" L x 0.111" W (2.94mm x 2.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.105" (2.67mm), Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote C17AH102J-5TN-X1T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: P90
Capacitance: 1000 pF